Merchandise Bery Jones
Merchandise Bery Jones – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.de.
Continue
All from 49
Bery Jones Milk Chocolate Cashews 500g
Great price
11.50 €
In stock > 10 pcs
Nuts - combination of sweet milk chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of at least 25% and buttery cashew nuts, made from carefully selected ingredients, a great...
Bery Jones Almonds in yoghurt 500g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - almond in yoghurt, 500 g - 15.98 €/1 kg
Bery Jones Corn in Milk Chocolate 500g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Corn - roasted and salted corn in milk chocolate, packing 500g in resealable packaging - 15.98 €/1 kg
Bery Jones Banana jelly in milk chocolate 250g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Chocolate with cocoa content 31 %
Bery Jones Milk chocolate covered pretzels 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Pretzels - crispy pretzels covered in milk chocolate, balanced combination of salty and delicate chocolate flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an...
Bery Jones Milk Chocolate Coconut 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Nuts - delicious combination of coconut and smooth milk chocolate (63%) with a cocoa solids content of at least 25%, made from high-quality ingredients, great as a sweet snack or...
Bery Jones Milk Chocolate Cashew 250g
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Nuts - combination of sweet milk chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of at least 25% and buttery cashew nuts, made from carefully selected ingredients, a great...
Bery Jones Cashews in yoghurt 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - cashew in yoghurt, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Covered Almonds 500g
Great price
11.50 €
In stock > 10 pcs
Nuts - roasted almonds coated in smooth milk chocolate (79%) with a minimum cocoa solids content of 25%, a perfectly balanced combination of crunchiness and sweetness, ideal with...
Bery Jones Vegetable chips with wasabi flavour 100g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Healthy Crisps - allergens: mustard and mustard products, milk and milk products, groundnuts (peanuts) and peanut products, nuts and nut products (all types of nuts) and soya beans...
Bery Jones Fruit chips apple with cinnamon 100g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Healthy Crisps - without artificial additives, lactose free, gluten free, no added sugar and vegan, allergens: groundnuts (peanuts) and peanut products and nuts and nut products...
Bery Jones Almonds in Strawberry Yogurt in a 450g Tube
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Small Gift Box - sweet and fruity harmony of flavors, slightly tart yogurt balancing crunchy almonds, original recipe, made in the Czech Republic, elegant gift tube
Bery Jones Milk chocolate and cinnamon almonds 250g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - harmonious combination of crunchy almonds, delicate milk chocolate (77%) with a minimum cocoa solids content of 25%, and fragrant cinnamon. Ideal as a snack or gift, it goes...
Bery Jones White Chocolate Zabaione Almonds with eggnog flavour 250g
Great price
9.49 €
In stock > 10 pcs
Nuts - roasted almond kernels coated in white chocolate with egg liqueur flavour (76%), perfect with coffee, as a dessert, or as an original gift, ideal for special occasions and...
Bery Jones Almond Coconut 250g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - almonds coated first in coconut, then in white chocolate (40%) and finally in milk chocolate (39%) with a cocoa solids content of at least 30%, a delicious combination of...
Bery Jones Almonds in Strawberry Yogurt in a 150g Tub
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Small Gift Box - a combination of almonds and strawberry yogurt, stored in an elegant cup with a kraft label and a tender message of "I love you," perfectly balanced taste, pleases...
Bery Jones Milk chocolate pralines with hazelnut cream in a tube 340g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Chocolate Pralines
Bery Jones Dark Chocolate Coffee Beans 500g
Great price
12.90 €
In stock 1 pcs
Chocolate - crisp texture and distinctive taste, balanced combination of the bitterness of high-quality dark chocolate (90%) with a coffee solids content of at least 38% and a...
Bery Jones Fruit chips 100g
Great price
5.99 €
Currently Unavailable
Healthy Crisps - allergens: nuts and nut products (all types of nuts), 307 kcal per 100 g, weight 100 g - 59.90 €/1 kg
Bery Jones Vánoční mandle ve skořici a mléčné čokoládě v tubusu 450g
Great price
15.50 €
Currently Unavailable
Small Gift Box - almond in chocolate and with cinnamon, 450 g
Bery Jones Chocolate covered pretzels 500g
Great price
12.90 €
Currently Unavailable
Pretzels - four types of chocolate toppings, balanced combination of sweet and salty, ideal as a quick snack, sweet treat with coffee or party accessory, practical resealable...
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Merchandise
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Merchandise
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Merchandise und Fanartikel
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Merchandise