ETA
We can deliver ETA products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 430
ETA Gratussino III Elements 302390110
201.90 €
Currently Unavailable
Food Mixer - planetary mixing method, input power 1200W, internal gears material metal, bowl volume 4,5 l, bowl material stainless steel, speed settings: 8, casing material...
ETA Gratus EVO Elegance 1028 90325
363.90 €
Currently Unavailable
Food Mixer - planetary mixing method, input power 1500W, internal gears material metal, bowl volume 5,5 l, bowl material stainless steel, speed settings: 8, casing material...
ETA Vital Pump 0762 90010
27.90 €
Currently Unavailable
Vacuum Sealer - handheld vacuum cleaner, automated
ETA SlimFit 9781 90000
Discounted -30 %
20.90 €
29.90 €
Currently Unavailable
Bathroom Scale - Digital, load capacity 150 kg, automatic switching on and off, USB connectivity, plate material plastic, measuring accuracy 100 g, Li-ion (rechargeable battery)...
ETA 1710 90200 3-6 years 2 pcs
9.69 €
Currently Unavailable
Replacement Head , sonic type, 2 pc(s) in package, suitable for children - 4.85 €/1 pc(s)
ETA Textile filter 4222 68000 1 piece
from
5.79 €
Currently Unavailable
Vacuum Cleaner Bags ETA - textile, for permanent use, universal, volume 2,5 l, 1 bag in the package
ETA Homecoming 0833 90040, 10 ml
6.49 €
Currently Unavailable
Essential Oil - multi-component, lemon and rose notes, can be used for: aroma lamps, aroma diffusers, humidifiers, volume 10 ml - 6.49 €/10 ml
ETA 0709 Massage
from
5.68 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for For model ETA0709 , massage type, 2 pc(s) in package - from 3.25 €/1 pc(s)
ETA Pre-filter 4569 90100 for Puris Smart air purifier
14.90 €
Currently Unavailable
Air Purifier Filter For air purifier ETA 4569 90000 Puris Smart
ETA Carbon filter 4569 90300 for Puris Smart air purifier
30.90 €
Currently Unavailable
Air Purifier Filter For Puris Smart air purifier
ETA Replacement Head Sonetic 2708 90100, White
8.79 €
Currently Unavailable
Replacement Head - for ETA Sonetic, oral irrigators, 2 pc(s) in package - 4.40 €/1 pc(s)
ETA 1708 90200 Spare Nozzle Special
9.90 €
Currently Unavailable
Replacement Head , oral irrigators, 2 pc(s) in package - 4.95 €/1 pc(s)
ETA filter lemon 5 pcs
3.99 €
Currently Unavailable
Vacuum Cleaner Freshener - citrus, sticks, 5 pc(s)
ETA CREMA III 3049 90010
24.90 €
Currently Unavailable
Hand Mixer power input 400 W, number of speeds: 5, dough hooks and whisks, white colour, features kneading, whipping , pulse switch, whisk release button and overheating fuse
ETA filter 7243 00250
5.89 €
Currently Unavailable
Vacuum Filter ETA Aquilo PRO 7243 90000 - hepa, for dust container, cassette, for robotic vacuum cleaner
ETA Hepa filter 6241 00520
12.90 €
Currently Unavailable
Vacuum Filter ETA Aurum PRO 6241 90000 - hepa, for dust container, for robotic vacuum cleaner
ETA 4708 90200 2 pcs
17.90 €
Currently Unavailable
Nozzle - replacement, for adults, orthodontic, weight 0,004 kg, 2 pcs in a package, Height 8.86, width 0.92, depth 0,92
ETA 1708 90100 Spare Nozzle Standard
8.39 €
Currently Unavailable
Replacement Head , oral irrigators, 2 pc(s) in package - 4.20 €/1 pc(s)
ETA 0709 Massage
from
5.07 €
Currently Unavailable
Toothbrush Replacement Head - for For model ETA0709 , sonic type, 2 pc(s) in package - from 3.05 €/1 pc(s)