Enermax Triathlor ETA550AWT 550W
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Performance and format
Performance 550 W
Format ATX
Equipment
Features and functions Active PFC, Power switch
Efficiency
Certification 80 PLUS Bronze
Connectors
Connectors ATX 24pin
Number of serial ATA 15-pin 6pc(s)
Number of molex HDD 4-pin 5pc(s)
Number of molex FDD 4-pin 1pc(s)
Cooling system
Fan size 120 mm
Dimensions
Width 150 mm (15 cm)
Height 86 mm (8.6 cm)
Depth 140 mm (14 cm)
Code:  UD969t4
Links: Producer's Website:
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Enermax Triathlor ETA550AWT 550W
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Enermax Triathlor ETA550AWT 550W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Enermax Triathlor ETA550AWT 550W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Enermax Triathlor ETA550AWT 550W