Dried Fruit Bery Jones
Dried Fruit Bery Jones – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.de.
Continue
All from 40
Bery Jones Cranberries Sweetened with Cane Sugar Canada BIO 500g
Great price
9.49 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - cranberries, 500 g - 18.98 €/1 kg
Bery Jones Dried Cranberries (Cranberry) 1kg
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - cranberries, 1000 g - 10.90 €/1 kg
Bery Jones Organic Dried Figs Turkey 500g
Great price
10 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - figs, 500 g - 20 €/1 kg
Bery Jones Mango dried Burkina Faso BIO 500g
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - mango, 500 g - 29 €/1 kg
Bery Jones Unsweetened dried mango without SO2 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - mango, 500 g - 25.80 €/1 kg
Bery Jones Cranberries in yoghurt 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - cranberries in yoghurt, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Orange peel in dark chocolate 250g
Great price
6.99 €
In stock > 10 pcs
Chocolate with cocoa content 54 %
Bery Jones Dark Chocolate Covered Cherries 500g
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Chocolate - sweetened sour cherries coated in a thick layer of dark chocolate (88%) with a minimum cocoa solids content of 38%, made from carefully selected ingredients, a...
Bery Jones Dried Dates Deglet Nour 1kg
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - dates, 1000 g - 8.99 €/1 kg
Bery Jones Banana jelly in milk chocolate 250g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Chocolate with cocoa content 31 %
Bery Jones Dark Chocolate Covered Cranberries 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - pleasant combination of juicy cranberries and high-quality dark chocolate (66%) with a cocoa solids content of at least 38%, ideal as a snack, in yogurt, porridge, or...
Bery Jones Mixed nuts and fruit 250g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - natural almond and cashew, 250 g - 23.96 €/1 kg
Bery Jones Fruit chips apple with cinnamon 100g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Healthy Crisps - without artificial additives, lactose free, gluten free, no added sugar and vegan, allergens: groundnuts (peanuts) and peanut products and nuts and nut products...
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Trockenfrüchte