CyberPower VP1000ELCD-FR
Specifications
Performance
Max. output voltage 230 V
Efficiency
Power type Line interactive
Backup time
Backup time at 50% load 9 min
Output type
FR 4
Features
Features LCD display, AVR
UPS type Tower
Dimensions
Width 100 mm
Height 227 mm
Depth 260 mm