Coffee Machines & French Presses – Amazing Deals
In this category, you will find great deals on coffee Machines & French Presses. We currently have 91 best-selling items in the coffee Machines & French Presses category. Looking for the lowest-priced coffee Machines & French Presses? Check out the cheap coffee Machines & French Presses category.
All from 91
Siguro Stainless steel mug Elite Brew, 350 ml
Great price
14.90 €
In stock > 10 pcs
Mug - material: stainless steel, 350ml, colour, 1 pc(s) in pack - 14.90 €/1 pc(s)
Siguro Double wall glass cup Espresso, 90 ml, 6 pcs
Great price
from
21.52 €
In stock > 10 pcs
Thermo-Glass - 6×90 ml, high quality borosilicate glass, double wall, temperature resistant from -20 to +150 °C, the mugs are handmade and blown, suitable for hot and cold drinks,...
Nachtmann ETHNO BARISTA 104904 Coffee cup for espresso/doppio 90 ml 2 pcs
Discounted -21 %
8.59 €
10.90 €
In stock 5 pcs
Glass - for espresso, low, 2 pieces per pack, glass volume 90 ml, material lead-free crystal - 4.30 €/1 pc(s)
Siguro Moka Elite Brew Teapot, 300 ml, 6 cups
Great price
36.90 €
In stock > 5 pcs
Moka Pot - material: stainless steel, heating source: gas, electric, glass-ceramic and induction, makes 6 cups, colour: black and silver
Siguro French press Sunday Morning, 1l
Great price
10.90 €
In stock > 5 pcs
French Press - glass, stainless steel and plastic, volume of 1000ml, dishwasher-safe and microwave oven safe
Tognana Set of coffee cups 90 ml with saucers 6 pcs GOLF
Amazing Deal
26.90 €
In stock 5 pcs
Set of Cups , 12 piece(s) in the package - 2.24 €/1 pc(s)
Siguro French press Elite Brew, 700 ml
Great price
29.90 €
In stock > 5 pcs
French Press - stainless steel, volume of 700ml, double wall
Siguro Coffee filter stand Bamboo
Great price
14.90 €
In stock > 10 pcs
Coffee Machine Accessory - for filters used in a dripper or coffee maker; holds up to 100 filters; made from food-safe bamboo; simple and elegant design; dimensions 17.5 × 8 × 12...
Urnex Cafiza Coffee Machine Cleaner 566g
Amazing Deal
11.90 €
In stock > 10 pcs
Coffee Machine Cleaner - professional, removes grease and deposits, concentrated powder, NSF certified, biodegradable, neutral fragrance, highly soluble, extends the life of your...
Tognana Set of 6 coffee cups with saucers 250ml LOUISE ART&PEPPER
Amazing Deal
35.90 €
In stock > 10 pcs
Set of Cups , 6 piece(s) in the package - 5.98 €/1 pc(s)
Fellow Aiden Bottom batch brew 50 pcs
Amazing Deal
11.90 €
In stock > 10 pcs
Coffee Maker Filter paper filter, compatible with the following:Fellow , 50 pc(s) in package
Siguro Water filter for Sage/Breville coffee machines
Great price
from
6.32 €
In stock > 10 pcs
Coffee Maker Filter water filter, for the following coffee machines: Sage BES008, reduces water hardness, removes heavy metals and removes chlorine and removes unwanted particles...
Lamart thermos glass LT9112 VASO Set Cappuccino 270 ml 2 pcs green
Discounted -34 %
8.49 €
12.99 €
In stock 1 pcs
Glass - for cappuccino, with handle, 2 pieces in package, glass volume 270 ml, material borosilicate glass - 4.25 €/1 pc(s)
Siguro Elite Brew coffee dispensing cup, diameter 50 mm
Great price
3.99 €
In stock > 10 pcs
Scoop - quality stainless steel, is used to move the coffee from the grinder to the portafilter, diameter 50-61 mm, compatible with most home lever coffee machines, inside brushed...
Urnex Dezcal Liquid Descaler 1L
Amazing Deal
18.90 €
In stock > 10 pcs
Descaler - liquid, concentrated, for coffee machines, breaks down mineral deposits, extends the appliance's lifespan, volume 1L - 18.90 €/1 l
Siguro Water filter for Siemens, Krups, Melitta coffee machines
Great price
from
6.32 €
In stock > 10 pcs
Coffee Maker Filter water filter, for the following coffee machines: Gaggenau, KRUPS , Neff and Siemens F088 , TZ60003 and F08801, reduces water hardness, removes heavy metals and...
Siguro Essential Milk Whisk
Great price
7.90 €
In stock > 10 pcs
Milk Frother - electric, ergonomic body shape, stand, power 10 W, speed 10,000 rpm /min., ABS plastic body, stainless steel whisk, easy maintenance, power supply 2× AA (not...
Siguro Milk Whisk Foam
Great price
11.90 €
In stock > 10 pcs
Milk Frother - electric, ergonomic body shape, stand, power 10 W, speed 10,000 rpm /min., stainless steel body and whisk, easy maintenance, integrated battery, USB-C charging cable...
Nachtmann ETHNO barista 104898 Cup for cappuccino/flat white 234 ml 2 pcs
Discounted -23 %
9.89 €
12.90 €
In stock > 5 pcs
Glass - for cappuccino, low, 2 pieces per pack, glass volume 230 ml, material lead-free crystal - 4.95 €/1 pc(s)
Tognana FLORENNE Set of tea cups and saucers 200 ml 6 pcs multicoloured
Amazing Deal
36.90 €
In stock 2 pcs
Set of Cups - 6.15 €/1 pc(s)
Nachtmann NOBLESSE barista 104897 Glass for cappuccino/flat white 234 ml 2 pcs
Discounted -20 %
8.69 €
10.90 €
In stock > 5 pcs
Glass - for cappuccino, low, 2 pieces per pack, glass volume 230 ml, material lead-free crystal - 4.35 €/1 pc(s)
Tognana IVY APULIA Set of tea cups and saucers 220 ml 6 pcs multicoloured
Discounted -44 %
19.90 €
35.90 €
In stock 1 pcs
Set of Cups - 3.32 €/1 pc(s)