Cisco Business 350-24XTS Managed Switch
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Dimensions
Width 440 mm
Height 44 mm
Depth 350 mm
LAN port transmission speed
Number of LAN ports with 10 Gbit speed 24
Weight
Weight 4,840 g
Operating temperature
Minimum operating temperature 0 °C
Maximum operating temperature 50 °C