Bery Jones

All from 239
Bery Jones Dark Chocolate Pretzels 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Pretzels - crispy pretzels covered in dark chocolate, balanced combination of salty and intensely chocolate flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an...
Bery Jones Dark Chocolate Covered Cherries 500g
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Chocolate - sweetened sour cherries coated in a thick layer of dark chocolate (88%) with a minimum cocoa solids content of 38%, made from carefully selected ingredients, a...
Bery Jones Hazelnut kernels 13/15 natural Italy 1kg
Great price
25.90 €
In stock > 5 pcs
Nuts - natural hazelnut, 1000 g - 25.90 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Corn 500 g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Corn - roasted and salted corn in milk chocolate, packing 500g in resealable packaging - 15.98 €/1 kg
Bery Jones Freeze-dried strawberries in milk chocolate 250g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit - freeze-dried strawberries full of flavour and aroma, coated in a thick layer of smooth milk chocolate (88%) with a cocoa solids content of at least 30%, a...
Bery Jones Cashew natural WW320 250g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - natural cashew, 250 g - 23.96 €/1 kg
Bery Jones Gluten free, high fibre, protein source crispy oat pads 300g
Great price
4.99 €
In stock > 20 pcs
Cereals - gluten-free, Oatmeal, extruded, source of protein and fibre, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 300 g - 16.63 €/1 kg
Bery Jones Dried Dates Deglet Nour 1kg
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - dates, 1000 g - 8.99 €/1 kg
Bery Jones Salted Caramel Pretzels 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Pretzels - crunchy pretzels covered in salted caramel, original combination of sweet and salty flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an original gift,...
Bery Jones Milk chocolate covered pretzels 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Pretzels - crispy pretzels covered in milk chocolate, balanced combination of salty and delicate chocolate flavours, made in the Czech Republic, ideal as a snack, a treat and an...
Bery Jones Crispy pads with vanilla filling gluten free source of fibre 500g
Great price
4.99 €
In stock > 20 pcs
Cereals - gluten-free, extruded, fine vanilla filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 9.98 €/1 kg
Bery Jones Freeze-dried raspberries in milk chocolate 250g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit - freeze-dried raspberries full of flavour and aroma, coated in a thick layer of smooth milk chocolate (88%) with a cocoa solids content of at least 25%, a...
Bery Jones Premium Gluten Free Strawberry Granola 420g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Granola - 21.40 €/1 kg
Bery Jones Banana jelly in milk chocolate 250g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Chocolate with cocoa content 31 %
Bery Jones Crispy Pillows with hazelnut filling gluten free source of fibre 500g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Cereals - gluten-free, extruded, fine hazelnut filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 8.98 €/1 kg
Bery Jones Roasted salted peanuts 500g
Great price
3.99 €
In stock > 20 pcs
Nuts - roasted, salted and shelled peanuts, 500 g - 7.98 €/1 kg
Bery Jones Beef sausages dried original 100g
Great price
10 €
In stock > 10 pcs
Dried Meat Beef - 100 €/1 kg
Bery Jones Dark Chocolate Covered Cranberries 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Dried Fruit - pleasant combination of juicy cranberries and high-quality dark chocolate (66%) with a cocoa solids content of at least 38%, ideal as a snack, in yogurt, porridge, or...
Bery Jones Blackcurrant freeze-dried 140g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Freeze-Dried Fruit -, 140 g - 69.93 €/1 kg
Bery Jones Carmel Almonds peeled USA 500g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Nuts - shelled almond, 500 g - 15.98 €/1 kg
Bery Jones Kerman California Roasted Salted Pistachios 500g
Great price
12.50 €
In stock > 10 pcs
Nuts - roasted and salted pistachios, 500 g - 25 €/1 kg
Bery Jones Roasted unsalted peanuts 500g
Great price
3.99 €
In stock > 20 pcs
Nuts - roasted and shelled peanuts, 500 g - 7.98 €/1 kg