75" Samsung MRE75R95H
Screen size and resolution
Diagonal 75 " (190.5 cm)
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Dimensions and weight
TV width 165.88 cm
TV height 95.19 cm
TV depth 2.98 cm
TV weight 30.1 kg
Height without stand 95.19 cm
Depth without stand 2.98 cm
Base width / leg spacing 35.56 cm
Package width 181.6 cm
Package height 113.7 cm
Box depth 19.8 cm
Package weight 45.1 kg
VESA mounting 400×400
Audio
Speaker performance 70 W
Energy efficiency class in SDR mode E
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 390 W
Typical power consumption 107 W
Code:  WR173c3
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 75" Samsung MRE75R95H
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 75" Samsung MRE75R95H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 75" Samsung MRE75R95H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 75" Samsung MRE75R95H