65" Samsung QE65S99H
Benefits of Pre-Orders:
  • Guaranteed purchase - When the goods are in stock, nobody will snatch your piece.
  • No worries - You don't have to check the availability, we'll do it for you.
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 65 " (165.1 cm)
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Technology OLED
Backlight Direct
Operating system Tizen OS
Interface Language Czech, Slovak, German, Hungarian
Model year
Model year 2026
Application
Czech apps Oneplay, Prima+, Skylink Live TV, SledováníTV, Vodafone TV, Kuki, Telly, LepšíTV, AntikTV
TV functions
Multimedia features PIP (Picture In Picture)
SMART functions HbbTV, Voice control
Gaming features GAME MODE, AMD FreeSync Premium Pro
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth
WiFi standards WiFi 6E
Audio-video connectors HDMI s eARC
Total number of HDMI ports 4 ×
Number of HDMI 2.1 ports 4 ×
Data and system connectors USB, CI+
Total number of USB ports 2 ×
Dimensions and weight
TV width 150.95 cm
TV height 89.49 cm
TV depth 2.64 cm
TV weight 20.9 kg
Height without stand 89.49 cm
Depth without stand 2.64 cm
Base width / leg spacing 109.42 cm
Package width 165 cm
Package height 99.8 cm
Box depth 16.4 cm
Package weight 29.1 kg
Audio
Speaker performance 70 W
Audio formats DTS Digital Surround, Dolby Atmos
Other audio features Motion-tracking sound, Automatic volume control
Package contents
Control in package Smart with solar charging
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 630 W
Typical power consumption 83 W
Code:  WR173l13
Warranty: 24 months
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" Samsung QE65S99H
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" Samsung QE65S99H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Samsung QE65S99H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Samsung QE65S99H