50" Blaupunkt 50UGC6000
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Supported HDR standards HDR10, Dolby Vision
Operating system
Operating system Google TV
Model year
Model year 2023
Application
Global applications NETFLIX, YouTube
TV functions
Multimedia features Playback from USB
SMART functions HbbTV
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth
Total number of HDMI ports 3 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 66.4 cm
Depth without stand 9.5 cm
VESA mounting 300×300
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 16 W
Audio formats Dolby Atmos
Package contents
Control in package smart
Code:  TVblau011b
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Union distribution s.r.o. Na strži 1702/65, Praha 4 – Nusle, 140 00 [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 50" Blaupunkt 50UGC6000
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 50" Blaupunkt 50UGC6000
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 50" Blaupunkt 50UGC6000
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 50" Blaupunkt 50UGC6000