49" Dahua LM49-EW410CA
Buy with code ALZADAYS15DE
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 49 " (124.46 cm)
Resolution Type Dual QHD
Resolution 5120 × 1440
Construction
Construction Angled
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type VA
Refresh rate 120 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 400 cd/m2
Native contrast 3000:1
Surface display Matte
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Widescreen
Aspect Ratio 32:9
Connection
Graphical user interface HDMI, USB-C, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.1
Audio interface headphone input
HDMI 1 ×
DisplayPort 1 ×
USB-C 1 ×
Colour gamut
sRGB 99 %
Features and functions
Features Adjustable height
Functions Picture-by-picture (PbP)
Equipment Speakers
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 119.85 cm
Height 37.56 cm
Depth 16.02 cm
Weight 11.5 kg
VESA mounting 75×75
Packaging
Cables included DisplayPort, USB-C
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 42 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 180 W
Typical power consumption 72 W
Code:  WK0610c24
Warranty: 24 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 49" Dahua LM49-EW410CA
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 49" Dahua LM49-EW410CA
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 49" Dahua LM49-EW410CA
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 49" Dahua LM49-EW410CA