43" Sharp 43HR7265E
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 43 " (109.22 cm)
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Technology QLED
Backlight Direct
Czech apps Oneplay, Skylink Live TV, SledováníTV
Slovak apps O2 TV, Voyo, AntikTV
SMART functions HbbTV
Gaming features GAME MODE
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth
TV width 95.7 cm
TV height 55.6 cm
TV depth 21.9 cm
TV weight 6.6 kg
Height without stand 55.6 cm
Depth without stand 8.2 cm
Base width / leg spacing 45 cm
Audio
Speaker performance 24 W
Audio formats Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Package contents
Control in package Smart with voice control
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Energy consumption in SDR mode 53 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Typical power consumption 53 W
Power outlet type
Country Czechia, Slovakia, Hungary
Code:  WB055y2deg5
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 43" Sharp 43HR7265E
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 43" Sharp 43HR7265E
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 43" Sharp 43HR7265E
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 43" Sharp 43HR7265E