43" KIVI 43U740NB
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 42 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Maximum power consumption 62 W
Typical power consumption 42 W
Screen size and resolution
Maximum resolution 4K Ultra HD
Display resolution 3840 × 2160 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Colour depth 8 bit
Operating system
Operating system Android TV
Model year
Model year 2022
Application
Czech apps Vodafone TV
TV functions
Multimedia features Playback from USB
SMART functions HbbTV, Voice control
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth
Total number of HDMI ports 4 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 55.7 cm
Depth without stand 8.5 cm
Base width / leg spacing 92.82 cm
VESA mounting 300×300
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 20 W
Package contents
Control in package Classic
Code:  WK048c1
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 43" KIVI 43U740NB
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 43" KIVI 43U740NB
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 43" KIVI 43U740NB
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 43" KIVI 43U740NB