40" STRONG SRT40FF2003
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 37 kWh/1000h
Screen size and resolution
Maximum resolution Full HD
Display resolution 1920 × 1080 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Maximum brightness 220 nt
Operating system
Operating system Without SMART support
Model year
Model year 2023
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Hotel Mode
Connectivity
Total number of HDMI ports 3 ×
Charging options 12V adapter
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 51.6 cm
Depth without stand 8 cm
Base width / leg spacing 88.6 cm
VESA mounting 200×200
Colour
Colour Black
Package contents
Control in package Classic
Code:  JT880m05c
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 40" STRONG SRT40FF2003
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 40" STRONG SRT40FF2003
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 40" STRONG SRT40FF2003
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 40" STRONG SRT40FF2003