40" KIWI 40F760QB
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in HDR mode E
Typical power consumption 37 W
Screen size and resolution
Diagonal 40 " (101.6 cm)
Maximum resolution Full HD
Display resolution 1920 × 1080
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Supported HDR standards HLG
Operating system
Operating system Android TV
Model year
Model year 2023
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, HBO Max, YouTube
Czech apps Oneplay
TV functions
SMART functions Voice control
Gaming features GAME MODE
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast
Total number of HDMI ports 3 ×
Tuners
Tuner type DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 90 cm
Depth without stand 6.5 cm
Base width / leg spacing 24 cm
VESA mounting 200×200
Colour
Colour Black
Package contents
Control in package Smart with voice control
Package contents One Connect cable
Code:  WK048b1
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 40" KIVI 40F760QB
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 40" KIVI 40F760QB
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 40" KIWI 40F760QB
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 40" KIWI 40F760QB