34" Philips 34B2U3600CH
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 34 " (86.36 cm)
Resolution Type Ultra Wide QHD
Resolution 3440 × 1440
Construction
Construction Angled
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type VA
Refresh rate 120 Hz
Response time 4 ms
Maximum brightness 300 cd/m2
Native contrast 3500:1
Surface display Anti-Glare
Technology Adaptive-Sync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Widescreen
Aspect Ratio 21:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, USB-C, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Data interface USB-C, RJ-45 (LAN)
Data interface standards USB 3.2 Gen 1
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
USB-C 2 ×
USB 3.2 Gen 1 4 ×
USB 6 ×
Colour gamut
sRGB 120 %
Features and functions
Features Adjustable height
Functions Blue light filter, Flicker-free
Equipment Kensington lock
Maximum Power Delivery performance 90 W
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 80.7 cm
Height 60.2 cm
Depth 28.7 cm
Weight 10.4 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort
Warranty
Extended warranty Pick-up & Return
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode D
Energy consumption in SDR mode 20 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.3 W
Maximum power consumption 21.3 W
Typical power consumption 28.26 W
Code:  WK243x13
Warranty: 60 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 34" Philips 34B2U3600CH
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 34" Philips 34B2U3600CH
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 34" Philips 34B2U3600CH
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 34" Philips 34B2U3600CH