34" AROZZI Nova 34T2K165 Black
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 34 " (86.36 cm)
Resolution Type Ultra Wide QHD
Resolution 3440 × 1400
Construction
Construction Angled
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type VA
Refresh rate 165 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 350 cd/m2
Native contrast 4000:1
Surface display Matte
Technology FreeSync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Widescreen
Aspect Ratio 21:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 2 ×
Colour gamut
sRGB 90 %
Features and functions
Features Tilting
Functions Blue light filter, Flicker-free, HDR
Equipment Speakers
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 81.1 cm
Height 47.3 cm
Depth 20 cm
Weight 4.6 kg
VESA mounting 100×100, 75×75
Packaging
Cables included DisplayPort, Network cable
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 30 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode F
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 48 W
Typical power consumption 48 W
Code:  ARaz1N0va16
Warranty: 36 months
Manufacturer information
100MEGA Distribution s.r.o., Železná 7, 619 00, Brno, [email protected], www.100mega.cz
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 34" AROZZI Nova 34T2K165 Black
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 34" AROZZI Nova 34T2K165 Black
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 34" AROZZI Nova 34T2K165 Black
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 34" AROZZI Nova 34T2K165 Black