32" STRONG SRT32HF2003C
Buy with code ALZADAYS15DE
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Maximum brightness 200 nt
Colour depth 8
Operating system
Operating system Linux
Interface Language Czech, Slovak, German, Hungarian, English, French, Italian, Ukrainian
Model year
Model year 2024
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Hotel Mode
Connectivity
Audio-video connectors HDMI 1.4 and older
Total number of HDMI ports 2 ×
Audio connectors Digital optical output, Analog audio input
Data and system connectors USB, CI+
Total number of USB ports 1 ×
Charging options AC 220-240V
Tuners
Tuner type DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 73.25 cm
TV height 48.79 cm
TV depth 22.89 cm
TV weight 3.7 kg
Height without stand 43.47 cm
Depth without stand 8.06 cm
VESA mounting 200×200
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 10 W
Package contents
Control in package Classic
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 26 kWh/1000h
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 60 W
Typical power consumption 26 W
Power outlet type
Country Czechia, Slovakia, Hungary, Germany, Croatia, France
Code:  JT880m04b2e
Warranty: 24 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" STRONG SRT32HF2003C
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" STRONG SRT32HF2003C
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" STRONG SRT32HF2003C
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" STRONG SRT32HF2003C