32" STRONG SRT32HC4043
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 32 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Screen size and resolution
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Maximum brightness 220 nt
Operating system
Operating system Without SMART support
Model year
Model year 2021
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Skylink Fast Scan, Hotel Mode
Connectivity
Total number of HDMI ports 2 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 43.5 cm
Depth without stand 8 cm
VESA mounting 100×100
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 12 W
Package contents
Control in package Classic
Code:  JT880m04c
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" STRONG SRT32HC4043
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" STRONG SRT32HC4043
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" STRONG SRT32HC4043
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" STRONG SRT32HC4043