32" Philips 32M2C3500L Gaming
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 31.5 " (80.01 cm)
Resolution Type Quad HD
Resolution 2560 × 1440
Construction
Construction Angled
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type VA
Refresh rate 180 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 300 cd/m2
Native contrast 3500:1
Surface display Anti-Glare
Technology FreeSync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Audio interface 3.5mm IR connector
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
Features and functions
Features Tilting
Functions HDR
Equipment Kensington lock
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 70.9 cm
Height 51.9 cm
Depth 25 cm
Weight 6.85 kg
VESA mounting 100×100
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 32 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Code:  WC130b5a2e
Warranty: 36 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" Philips 32M2C3500L Gaming
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Philips 32M2C3500L/00 Gaming
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Philips 32M2C3500L/00 Gaming
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Philips 32M2C3500L/00 Gaming