32" LG UltraFine 32UQ85R-W
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Resolution Type 4K Ultra HD
Resolution 3840 × 2160
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 60 Hz
Response time 5 ms
Maximum brightness 400 cd/m2
Native contrast 2000:1
Technology FreeSync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Widescreen
Aspect Ratio 16:9
Connection
Graphical user interface HDMI, USB-C, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards HDMI 2.0
Data interface standards USB 2.0
Audio interface headphone input
Features and functions
Features Adjustable height, Pivot
Functions Power Delivery
Maximum Power Delivery performance 90 W
Colour
Colour White
Dimensions and weight
Width 71.37 cm
Height 62.74 cm
Depth 23.88 cm
Weight 6.99 kg
VESA mounting 100×100
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Energy consumption in SDR mode 33 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Code:  WK060a1l53a
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" LG UltraFine 32UQ85R-W
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" LG 32UQ85R-W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" LG 32UQ85R-W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" LG 32UQ85R-W