32" KIWI 32F760QW
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in HDR mode E
Typical power consumption 26 W
Screen size and resolution
Maximum resolution Full HD
Display resolution 1920 × 1080
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Supported HDR standards HLG
Operating system
Operating system Android TV
Model year
Model year 2023
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, HBO Max, YouTube
Czech apps Oneplay
TV functions
SMART functions Voice control
Gaming features GAME MODE
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast
Total number of HDMI ports 3 ×
Tuners
Tuner type DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 72 cm
Depth without stand 6.3 cm
Base width / leg spacing 18 cm
VESA mounting 100×200
Colour
Colour White
Package contents
Control in package Smart with voice control
Package contents One Connect cable
Code:  WK046b7
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" KIVI 32F760QW
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" KIVI 32F760QW
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" KIWI 32F760QW
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" KIVI 32F760QW