32" Blaupunkt 32HCE4000S
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Operating system
Operating system Without SMART support
Model year
Model year 2025
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Hotel Mode
Connectivity
Audio-video connectors HDMI 2.0
Total number of HDMI ports 2 ×
Data and system connectors USB, CI+
Total number of USB ports 1 ×
Tuners
Tuner type DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 72.8 cm
TV height 45.3 cm
TV depth 19.4 cm
TV weight 4.4 kg
Height without stand 42.6 cm
Depth without stand 7.9 cm
VESA mounting 100×100
Audio
Speaker performance 16 W
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 26 kWh/1000h
Standby consumption 0.5 W
Code:  TVblau014d1
Warranty: 24 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Union distribution s.r.o. Na strži 1702/65, Praha 4 – Nusle, 140 00 [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" Blaupunkt 32HCE4000S
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Blaupunkt 32HCE4000S
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Blaupunkt 32HCE4000S
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Blaupunkt 32HCE4000S