32" Blaupunkt 32HBE4000
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Country Czechia
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Maximum power consumption 45 W
Typical power consumption 31 W
Screen size and resolution
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Supported HDR standards Dolby Vision
Colour depth 8 bit
Operating system
Operating system Without SMART support
Model year
Model year 2022
TV functions
Multimedia features Playback from USB
Gaming features GAME MODE
Connectivity
Total number of HDMI ports 2 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 43.4 cm
Depth without stand 8 cm
VESA mounting 200×200
Audio
Speaker performance 10 W
Audio formats DTS HD
Package contents
Control in package Classic
Code:  TVblau009
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Union distribution s.r.o. Na strži 1702/65, Praha 4 – Nusle, 140 00 [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" Blaupunkt 32HBE4000
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Blaupunkt 32HBE4000
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Blaupunkt 32HBE4000
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Blaupunkt 32HBE4000