32" Blaupunkt 32HAE4000
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Screen size and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Operating system
Operating system Without SMART support
Model year
Model year 2024
Connectivity
Total number of HDMI ports 3 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 46 cm
Depth without stand 8.5 cm
VESA mounting 100×100
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 16 W
Built-in audio Soundbar
Package contents
Control in package smart
Code:  TVblau010c4
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Union distribution s.r.o. Na strži 1702/65, Praha 4 – Nusle, 140 00 [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" Blaupunkt 32HAE4000
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Blaupunkt 32HAE4000
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Blaupunkt 32HAE4000
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Blaupunkt 32HAE4000