30" DAHUA LM30-E330CA
Buy with code ALZADAYS15DE
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 30 " (76.2 cm)
Resolution Type Ultra Wide FHD
Resolution 2560 × 1080
Construction
Construction Angled
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type VA
Refresh rate 200 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 250 cd/m2
Native contrast 3000:1
Surface display Matte
Technology FreeSync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Widescreen
Aspect Ratio 21:9
Backlight and colour
Backlight LED
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.2, HDMI 2.0
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 2 ×
Colour gamut
Adobe RGB 83 %
sRGB 120 %
Features and functions
Features Adjustable height
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 70.1 cm
Height 31.8 cm
Depth 12.2 cm
Weight 6.5 kg
VESA mounting 75×75
Packaging
Cables included DisplayPort
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 48 kWh/1000h
Standby consumption 0.5 W
Typical power consumption 48 W
Code:  WK065
Warranty: 24 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 30" Dahua LM30-E330CA
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 30" DAHUA LM30-E330CA
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 30" DAHUA LM30-E330CA
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 30" DAHUA LM30-E330CA