28" DAHUA LM28-V400
Specifications
Power outlet type
Display diagonal and resolution
Diagonal 28 " (71.12 cm)
Resolution Type 4K Ultra HD
Resolution 3840 × 2160
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel type IPS
Refresh rate 60 Hz
Response time 8 ms
Maximum brightness 300 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Glossy
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface (GUI) standards HDMI 1.4, HDMI 2.0
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
VGA 1 ×
USB 1 ×
Features and functions
Equipment Speakers
Maximum Power Delivery performance 50 W
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 63.79 cm
Height 36.85 cm
Depth 5.74 cm
Weight 7 kg
VESA mounting 75×75
Packaging
Cables included HDMI
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Energy consumption in SDR mode 47 kWh/1000h
Code:  WK0610
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 28" DAHUA LM28-V400
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 28" DAHUA LM28-V400
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 28" DAHUA LM28-V400
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 28" DAHUA LM28-V400