27" Thomson 27FE7M45
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Maximum resolution Full HD
Display resolution 1920 × 1080
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Backlight Direct
Other screen features Touchscreen
Screen surface Anti-Glare
Operating system
Operating system Google TV
Interface Language Czech, Slovak, German, Hungarian
Model year
Model year 2025
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, YouTube, Apple TV, Kodi, Canal+, Google Duo, VLC Media Player
Czech apps Oneplay, Prima+, LepšíTV
Slovak apps O2 TV, Voyo, SledováníTV
Hungarian apps AntikTV
Voice assistant compatibility Google Assistant
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Webcam
SMART functions Voice control
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast
Number of HDMI 2.0 ports 1 ×
Data and system connectors USB, CI+
Total number of USB ports 1 ×
Charging options AC 220-240V, Battery-Powered
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC
Colour
Colour White
Audio
Speaker performance 43 W
Audio formats DTS Studio Sound
Built-in audio Subwoofer
Other audio features Audio calibration
Package contents
Control in package Smart with voice control
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 21 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode E
Power outlet type
Code:  QWK680y24
Warranty: 36 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" Thomson 27FE7M45
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" Thomson 27FE7M45
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" Thomson 27FE7M45
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" Thomson 27FE7M45