27" Philips 27E1N1800AE
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type 4K Ultra HD
Resolution 3840 × 2160
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 60 Hz
Response time 4 ms
Maximum brightness 350 cd/m2
Native contrast 1000:1
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Audio interface 3.5mm IR connector
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
Features and functions
Functions HDR
Equipment Speakers, Kensington lock
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 61.3 cm
Height 36.5 cm
Depth 5.4 cm
Weight 5.69 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 26 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Code:  WC120a93l11
Warranty: 36 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" Philips 27E1N1800AE
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" Philips 27E1N1800AE/00
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" Philips 27E1N1800AE/00
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" Philips 27E1N1800AE/00