27" Dahua LM27-GO34A
Buy with code ALZADAYS25DE
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type Quad HD
Resolution 2560 × 1440
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology OLED
Panel type QD-OLED
Refresh rate 240 Hz
Response time 0.03 ms
Maximum brightness 400 cd/m2
Native contrast 1500000:1
Surface display Matte
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.1
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
Features and functions
Features Adjustable height, Pivot, Tilting
Functions Blue light filter, Flicker-free
Equipment Speakers
Colour
Colour Grey
Dimensions and weight
Width 61 cm
Height 35.2 cm
Depth 6.2 cm
Weight 5.5 kg
VESA mounting 75×75
Packaging
Cables included DisplayPort
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Energy consumption in SDR mode 30 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 120 W
Typical power consumption 66 W
Code:  WK0610c22
Warranty: 24 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" Dahua LM27-GO34A
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" Dahua LM27-GO34A
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" Dahua LM27-GO34A
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" Dahua LM27-GO34A