24" STRONG SRT24HC4023
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 21 kWh/1000h
Screen size and resolution
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768 Mpx
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Operating system
Operating system Without SMART support
Model year
Model year 2020
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Hotel Mode
Connectivity
Total number of HDMI ports 1 ×
Charging options 12V adapter
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 33 cm
Depth without stand 8.6 cm
VESA mounting 100×100
Colour
Colour Black
Package contents
Control in package Classic
Code:  JT880m02a
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 24" STRONG SRT24HC4023
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" STRONG SRT24HC4023
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" STRONG SRT24HC4023
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" STRONG SRT24HC4023