24" Sharp 24HA1205E
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 24 " (60.96 cm)
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Operating system
Operating system Without SMART support
Interface Language English
Model year
Model year 2025
TV functions
Multimedia features Playback from USB
Connectivity
Audio-video connectors HDMI 1.4 and older
Total number of HDMI ports 3 ×
Video connectors Composite
Audio connectors Digital optical output
Data and system connectors USB, CI+
Total number of USB ports 2 ×
Charging options AC 220-240V
Tuners
Tuner type DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 53.5 cm
TV height 36.4 cm
TV depth 17.9 cm
TV weight 2.3 kg
Height without stand 31.8 cm
Depth without stand 7.5 cm
Base width / leg spacing 52 cm
VESA mounting 100×100
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 6 W
Audio formats Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Package contents
Control in package Classic
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 18 kWh/1000h
Standby consumption 0.5 W
Power outlet type
Country Czechia, Slovakia, Hungary
Code:  WB055y2dff1
Warranty: 24 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
MORAVIA Consulting spol. s r.o., [email protected], Olomoucká 83, CZ-627 00 Brno
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 24" Sharp 24HA1205E
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" Sharp 24HA1205E
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" Sharp 24HA1205E
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" Sharp 24HA1205E