24" Philips 24M2N3200NF/00
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 24 " (60.96 cm)
Resolution Type Full HD
Resolution 1920 × 1080
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 144 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 300 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Anti-Glare
Technology G-Sync Compatible, Adaptive-Sync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 1.4
HDMI 1 ×
DisplayPort 1 ×
Colour gamut
Adobe RGB 89 %
sRGB 120 %
Features and functions
Features Tilting
Functions Blue light filter, Flicker-free
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 54.4 cm
Height 43.3 cm
Depth 21.6 cm
Weight 3.04 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI
Warranty
Extended warranty 3-year warranty even for businesses, Pick-up & Return
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode D
Energy consumption in SDR mode 14 kWh/1000h
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 22 W
Typical power consumption 14 W
Code:  WC118a12b2
Warranty: 36 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 24" Philips 24M2N3200NF
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" Philips 24M2N3200NF/00
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" Philips 24M2N3200NF/00
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" Philips 24M2N3200NF/00