24" Panasonic TX-24MS480E
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy efficiency class in HDR mode E
Screen size and resolution
Maximum resolution HD Ready
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Edge
Other screen features HDR
Supported HDR standards HDR10
Operating system
Operating system Android TV
Model year
Model year 2023
Application
Global applications NETFLIX, HBO Max, YouTube, Apple TV, Amazon Prime Video, Canal+, Steam Link
Czech apps Skylink Live TV, SledováníTV, Vodafone TV, Telly
Slovak apps O2 TV, Voyo, Skylink Live TV, SledováníTV
Voice assistant compatibility Google Assistant
TV functions
Multimedia features Playback from USB
Gaming features GAME MODE
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast
Total number of HDMI ports 3 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 33.4 cm
Depth without stand 6.3 cm
Base width / leg spacing 28 cm
VESA mounting 75×75
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 5 W
Package contents
Control in package Classic
Code:  WX244a6b0
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 24" Panasonic TX-24MS480E
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" Panasonic TX-24MS480E
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" Panasonic TX-24MS480E
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" Panasonic TX-24MS480E