24" LG 24TL510V-WZ
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 23.6 " (59.94 cm)
Resolution 1366 × 768
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel type IPS
Refresh rate 50 Hz
Response time 5 ms
Maximum brightness 250 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Matte
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface (GUI) standards HDMI 1.4
Data interface Micro USB (type B)
Audio interface headphone input
HDMI 1 ×
USB 1 ×
Features and functions
Equipment Speakers, TV Tuner
Colour
Colour White
Dimensions and weight
Width 56.31 cm
Height 39.38 cm
Depth 14.86 cm
Weight 3.6 kg
VESA mounting 75×75
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Code:  WK060a1c5b1a
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 24" LG 24TL510V-WZ
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" LG 24TL510V-WZ
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte LG 24TL510V-WZ 24"