24" KIWI 24H760QW
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in HDR mode E
Typical power consumption 17 W
Screen size and resolution
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Supported HDR standards HLG
Operating system
Operating system Android TV
Model year
Model year 2023
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, HBO Max, YouTube
Czech apps Oneplay
TV functions
Gaming features GAME MODE
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast
Total number of HDMI ports 3 ×
Tuners
Tuner type DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 55 cm
Depth without stand 6 cm
Base width / leg spacing 17.6 cm
VESA mounting 100×100
Colour
Colour White
Package contents
Control in package Classic
Package contents One Connect cable
Code:  WK046b3
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 24" KIVI 24H760QW
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" KIVI 24H760QW
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" KIWI 24H760QW
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" KIVI 24H760QW