22” LG 22MK430H-B
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 21.5 " (54.61 cm)
Resolution Type Full HD
Resolution 1920 × 1080
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel type IPS
Refresh rate 75 Hz
Response time 5 ms
Maximum brightness 250 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Matte
Technology FreeSync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface (GUI) standards HDMI 1.4
Audio interface headphone input
HDMI 1 ×
VGA 1 ×
Features and functions
Functions Blue light filter, Flicker-free
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 50.96 cm
Height 39.58 cm
Depth 18.19 cm
Weight 2.8 kg
VESA mounting 75×75
Packaging
Cables included HDMI
Code:  WK010q3a7
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 22'' LG 22MK430H-B
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 22" LG 22MK430H-B
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 22" LG 22MK430H-B