22" Dahua LM22-A200Y
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 22 " (55.88 cm)
Resolution Type Full HD
Resolution 1920 × 1080
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type VA
Refresh rate 100 Hz
Response time 10 ms
Maximum brightness 250 cd/m2
Native contrast 3000:1
Surface display Matte
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Connection
HDMI 1 ×
VGA 1 ×
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 49.3 cm
Height 28.4 cm
Depth 4.1 cm
Weight 2.05 kg
VESA mounting 75×75
Packaging
Cables included HDMI
Energy specifications
Maximum power consumption 16 W
Code:  WK0612d
Warranty: 24 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 22" Dahua LM22-A200Y
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 22" Dahua LM22-A200Y
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 22" Dahua LM22-A200Y
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 22" Dahua LM22-A200Y