65" UD 65GU6210S
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Typical power consumption 160 W
Screen size and resolution
Diagonal 65 " (165.1 cm)
Maximum resolution 4K Ultra HD
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Supported HDR standards HDR10
Operating system
Operating system Google TV
Model year
Model year 2024
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, YouTube, Amazon Prime Video
Slovak apps O2 TV
TV functions
Multimedia features Playback from USB
SMART functions HbbTV
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast
Total number of HDMI ports 3 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 83.2 cm
Depth without stand 9.4 cm
VESA mounting 300×200
Colour
Colour Black
Audio
Audio formats Dolby Digital Plus (E-AC-3)
Package contents
Control in package smart
Code:  UDtv05a
Manufacturer information
Union distribution s.r.o. Na strži 1702/65, Praha 4 – Nusle, 140 00 [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" UD 65GU6210S
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" UD 65GU6210S
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" UD 65GU6210S
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" UD 65GU6210S