65" Samsung MRE65R95H
Screen size and resolution
Diagonal 65 " (165.1 cm)
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Dimensions and weight
TV width 143.71 cm
TV height 82.6 cm
TV depth 2.96 cm
TV weight 22.4 kg
Height without stand 82.6 cm
Depth without stand 2.96 cm
Base width / leg spacing 35.56 cm
Package width 159.5 cm
Package height 98 cm
Box depth 19.1 cm
Package weight 32 kg
VESA mounting 400×300
Audio
Speaker performance 70 W
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 300 W
Typical power consumption 102 W
Code:  WR173b3
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" Samsung MRE65R95H
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" Samsung MRE65R95H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Samsung MRE65R95H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Samsung MRE65R95H