65" DAHUA LM65-F400
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 65 " (165.1 cm)
Resolution Type 4K Ultra HD
Resolution 3840 × 2160
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 60 Hz
Response time 8 ms
Maximum brightness 350 cd/m2
Native contrast 1200:1
Surface display Matte
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Widescreen
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface (GUI) standards HDMI 1.4, HDMI 2.0
Data interface USB
Data interface standards USB 2.0
Audio interface headphone input
HDMI 3 ×
VGA 1 ×
USB 2.0 1 ×
USB 1 ×
Features and functions
Features Commercial
Equipment Speakers
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 144.63 cm
Height 88.34 cm
Depth 28.34 cm
Weight 18.6 kg
VESA mounting 300×300
Packaging
Cables included VGA, HDMI, USB-A
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Energy consumption in SDR mode 130 kWh/1000h
Standby consumption 0.5 W
Code:  WV305
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" DAHUA LM65-F400
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" DAHUA LM65-F400
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" DAHUA LM65-F400
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" DAHUA LM65-F400