55" Samsung QE55S99H
Screen size and resolution
Diagonal 55 " (139.7 cm)
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Technology OLED
Backlight Direct
Data and system connectors USB, CI+
Total number of USB ports 2 ×
Dimensions and weight
TV width 129.06 cm
TV height 77.19 cm
TV depth 2.79 cm
TV weight 16.3 kg
Height without stand 77.19 cm
Depth without stand 2.79 cm
Base width / leg spacing 90.63 cm
Package width 143.2 cm
Package height 86 cm
Box depth 15.9 cm
Package weight 22.4 kg
VESA mounting 300×200
Audio
Speaker performance 70 W
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 480 W
Typical power consumption 81 W
Code:  WR173k13
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 55" Samsung QE55S99H
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55" Samsung QE55S99H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55" Samsung QE55S99H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" Samsung QE55S99H