55" Philips 55BDL4150D
The product is localised for DE
Show alternatives
Product accessories
Manufacturer website
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Warranty
Extended warranty Extended Warranty
Display diagonal and resolution
Diagonal 54.6 " (138.68 cm)
Resolution Type 4K Ultra HD
Resolution 3840 × 2160
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Refresh rate 60 Hz
Response time 8 ms
Maximum brightness 500 cd/m2
Native contrast 1100:1
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort, VGA
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.2, HDMI 2.0
Data interface RJ-45 (LAN), Micro USB, mPCIe, 2.5mm RS232C connector
Data interface standards USB 2.0
Audio interface headphone input, 3.5mm IR connector
HDMI 3 ×
DisplayPort 1 ×
VGA 1 ×
WiFi WiFi 802.11ac, WiFi 802.11n, WiFi 802.11g, WiFi 802.11b
USB 2 ×
Features and functions
Equipment Speakers
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 124 cm
Height 71.3 cm
Depth 6.9 cm
Weight 25 kg
VESA mounting 400×400
Packaging
Cables included RS232, Cable for infrared sensor
Code:  WC145k11
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 55" Philips 55BDL4150D
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55" Philips 55BDL4150D
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55" Philips 55BDL4150D