55" LG OLED55G33
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Colour depth 10 bit
Model year
Model year 2023
Application
Czech apps Skylink Live TV, Vodafone TV, Telly
Slovak apps O2 TV, Voyo, Skylink Live TV
Voice assistant compatibility Amazon Alexa
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Recording to USB, Skylink Fast Scan, Hotel Mode, Light sensor
SMART functions HbbTV, Voice control
Gaming features GAME MODE
Dimensions and weight
Height without stand 70.3 cm
Depth without stand 2.72 cm
Base width / leg spacing 42.8 cm
VESA mounting 300×200
Colour
Colour Grey
Audio
Speaker performance 60 W
Audio formats Dolby Atmos
Package contents
Control in package smart
Code:  WK612d13m
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 55" LG OLED55G33
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55" LG OLED55G33
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55" LG OLED55G33
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" LG OLED55G33