43" Sharp 43HP5265E
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 43 " (109.22 cm)
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Technology QLED
Other screen features HDR
Czech apps Oneplay, Skylink Live TV, SledováníTV, Vodafone TV, Telly, LepšíTV
Slovak apps O2 TV, Voyo, LepšíTV, AntikTV
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast
TV width 95.7 cm
TV height 61.9 cm
TV depth 23 cm
TV weight 6.6 kg
Height without stand 56.2 cm
Depth without stand 8.2 cm
Base width / leg spacing 86 cm
Audio
Speaker performance 20 W
Audio formats Dolby Atmos, Dolby Digital AC4, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Package contents
Control in package Classic
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Energy consumption in SDR mode 52 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Power outlet type
Country Czechia, Slovakia
Code:  WB055y2def8
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 43" Sharp 43HP5265E
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 43" Sharp 43HP5265E
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 43" Sharp 43HP5265E
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 43" Sharp 43HP5265E