43" KIWI 43U760QW
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in HDR mode F
Typical power consumption 50 W
Screen size and resolution
Maximum resolution 4K Ultra HD
Display resolution 3840 × 2160
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Supported HDR standards HLG
Operating system
Operating system Android TV
Model year
Model year 2023
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, HBO Max, YouTube
Czech apps Oneplay
TV functions
SMART functions Voice control
Gaming features GAME MODE
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast
Total number of HDMI ports 4 ×
Tuners
Tuner type DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 96 cm
Depth without stand 6.4 cm
Base width / leg spacing 24 cm
VESA mounting 200×200
Colour
Colour White
Package contents
Control in package Smart with voice control
Package contents One Connect cable
Code:  WK048b3
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 43" KIVI 43U760QW
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 43" KIVI 43U760QW
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 43" KIWI 43U760QW
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 43" KIVI 43U760QW