34" Philips 34B2U3600C
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 34 " (86.36 cm)
Resolution Type Ultra Wide QHD
Resolution 3440 × 1440
Construction
Construction Angled
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type VA
Refresh rate 60 Hz
Response time 4 ms
Maximum brightness 300 cd/m2
Native contrast 3500:1
Surface display Anti-Glare
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Widescreen
Aspect Ratio 21:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 10 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, USB-C, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Data interface USB, USB-C, RJ-45 (LAN)
Data interface standards USB 3.2 Gen 1
Audio interface headphone input
HDMI 1 ×
DisplayPort 1 ×
USB-C 1 ×
USB 3.2 Gen 1 2 ×
Features and functions
Functions Blue light filter, Picture In Picture (PiP)
Equipment Speakers
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 80.7 cm
Height 57.5 cm
Depth 28.7 cm
Weight 10.4 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort, USB-C, Network cable
Power outlet type
Country Czechia
Energy specifications
Standby consumption 0.3 W
Maximum power consumption 28.19 W
Typical power consumption 20.02 W
Code:  WC130b9a66
Warranty: 60 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 34" Philips 34B2U3600C
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 34" Philips 34B2U3600C
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 34" Philips 34B2U3600C
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 34" Philips 34B2U3600C