34" ASUS VA34VCPSN Docking Monitor
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Warranty
Extended warranty Extended Warranty
Display diagonal and resolution
Diagonal 34 " (86.36 cm)
Resolution Type Ultra Wide QHD
Resolution 3440 × 1440
Construction
Construction Angled
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type VA
Refresh rate 100 Hz
Response time 4 ms
Maximum brightness 300 cd/m2
Native contrast 3000:1
Surface display Matte
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Widescreen
Aspect Ratio 21:9
Backlight and colour
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, USB-C, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Data interface RJ-45 (LAN)
Data interface standards USB 3.2 Gen 2×2
Audio interface headphone input
HDMI 1 ×
DisplayPort 1 ×
USB-C 1 ×
USB 4 ×
Features and functions
Features Adjustable height
Functions Blue light filter, Flicker-free, Power Delivery
Equipment Speakers
Maximum Power Delivery performance 65 W
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 80.93 cm
Height 36.59 cm
Depth 10.67 cm
Weight 9.52 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, USB-A
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 31 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Code:  WA052a1
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 34" ASUS VA34VCPSN Docking Monitor
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 34" ASUS VA34VCPSN Docking Monitor
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 34-Zoll-Monitor ASUS VA34VCPSN mit Dockingstation
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 34" ASUS VA34VCPSN Docking Monitor