34" ASRock PG34QRT2B Phantom Gaming
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 34 " (86.36 cm)
Resolution Type Ultra Wide QHD
Resolution 3440 × 1400
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type VA
Refresh rate 180 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 500 cd/m2
Native contrast 4000:1
Surface display Matte
Technology FreeSync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Widescreen
Aspect Ratio 21:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Data interface USB
Data interface standards USB 3.2 Gen 1
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 2 ×
USB 3.2 Gen 1 4 ×
WiFi WiFi 802.11ac, WiFi 802.11n, WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11a, WiFi 802.11ax, 802.11ax (6GHz)
USB 4 ×
Colour gamut
sRGB 123 %
Features and functions
Features Adjustable height, Tilting
Functions Blue light filter, Flicker-free, HDR
Equipment Speakers, Kensington lock
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 80.9 cm
Height 57.4 cm
Depth 28.3 cm
Weight 8.68 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Maximum power consumption 31 W
Code:  WAS004b
Warranty: 24 months
Links: Producer's Website:
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 34" ASRock PG34QRT2B Phantom Gaming
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 34" ASRock PG34QRT2B Phantom Gaming
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 34" ASRock PG34QRT2B Phantom Gaming
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 34" ASRock PG34QRT2B Phantom Gaming